obnovi  


Хiп-Хоп заради життя Танi Дзюби
5.00 из 5

26 лютого, о 17:00, в клубі "PICASSO" у Львові буде відбуватися  благодійна вечірка "Хіп-хоп заради життя" з нагоди дня народження гурту Хочу ЩЕ!, для порятунку життя Тані Дзюби у якої рак крові (група надвисокого ризику) в поєднанні з гепатитом В. Для порятунку життя дитини необхідно зібрати близько 20 000 $

 

Для реалізації благочинної справи об'єдналися такі виконавці: 
- Хочу ЩЕ! 
- RCLAN
- Доккі Док
- ALCO Brothers
- Франик
      А також:
- студія танцю В.Лященка і В.Пелевіна "JAZZY SCHOOL"
- b-boys team "West da Crew"
- театр танцю "АртРай"
- команда трейсерів "LVIV MOTION"

       Хіп-хопову атмосферу вечірки створять DJ T-One і ведучі: MC Доккі Док і Христинка Педь.

     Всі зібрані кошти будуть перераховані на підтримку 10-ти річної дівчинки Тані Дзюби зі Львова, що терміново потребує складної операції. 
     Організатори проекту виступають: ЛМГО "УКРАЇНСЬКА МОЛОДЬ ХРИСТОВІ" та гурт Хочу ЩЕ!
      Вечірка відбудеться за підтримки Посла Миру в Україні - ЄВГЕНА КАПЛІНА та Першої леді Львова - Катерини Садової.
     25 лютого, о 16:00 на площі Ринок в рамках акції "Хіп-хоп заради життя" - відбудеться танцювальний флеш-моб від танцювальний студії Jazzy School. У флеш-мобі візьмуть участь близько 60 осіб, які в кінці утворять собою знак миру. 

      Минулого року, під час вечірки "Хіп-хоп заради життя" було зібрано близько 10 000 грн. для порятунку життя Ані Підпалюк, якій була необхідна операція з пересадки нирки, а також лікування хребта і сечового міхура. Зараз, через рік після проведення акції, - Ані зробили операцію в Ізраїлі. Тепер вона вже може ходити і готується до останньої операції, яка приведе до її повного одужання.
      Надіємося, що життя Тані також буде врятованим! Просимо усіх долучитися до акції "Хіп-хоп заради життя"... як це можна зробити? Є кілька варіантів:
     1) Прийти на вечірку, а кошти, які будуть витрачені на купівлю квитка (30 грн.) будуть перераховані для лікування Тані Дзюби.
     2) Поширити інформацію про акцію і проблему дівчинки. Ось ссилка на сайт, де Ви можете зв"язатися з координаторами акції, а також ознайомитися детальніше з проектом: http://sites.google.com/site/hiphopzaradizitta/
     3) Попросити знайомих меценатів чи людей, які можуть якось допомогти - зв'язатися з координаторами акції. Будь-яка, навіть найменша, допомога є важливою і може врятувати життя дитини!

   Сайт HIPHOP.IN.UA виступає офіційним інформаційним партнером благодійної акції.

    Група "Хіп-хоп заради життя" в контакті: http://vkontakte.ru/club23601570

    Відеозапрошення: 

 

 

 
 

 

 

 

 

{odnaknopka}

 

 
На сайте tulaband.ru вы найдете лучшие Музыканты Тулы, художники. А также множество другой полезной и интересно информации.
 

 

 

Добавить комментарий

Если Вы не зарегистрированы на сайте - рекомендуем Вам пройти процедуру регистрации. В этом случае Ваши комментарии будут публиковаться сразу, без предварительной проверки с нашей стороны, и без необходимости вводить защитный код!

Защитный код
Обновить

последние комментарии

статьи

блог

© 2009 - 2010 HIPHOP.in.UA | Использование материалов сайта разрешено только при активной ссылке на HIPHOP.in.UA