obnovi  


Знаки Обмеження
4.00 из 5

Автобиография

 

До складу гурту входять Андрій Даньчук (Трек), Юрій Казаєв (Сфінкс), Роман Семчишин (Будун), Віталій Савич (Ніга). Наразі у доробку виконавців альбом "Слово.."який був випущений на "Grolis records" у грундні 2007 року. За час свого існування група здобула багато нагород. Перша перемога дісталась хлопцям у м. Хмельницькому на всеукраїнському фестивалі Велич СловаNo.2 весною 2006р, там гурт здобув третє місце серед команд з усієї України. У Тернополі також на всеукраїнському фестивалі "Голос Вулиць" здобули друге місце. Зараз хлопці їздять по Україні і виступають на вечірках. Найвідомішими піснями хлопців є "За океан", "Шукаю у словах", "Пробна", "Свій серед чужих", "Два Серця". Свої пісні хлопці пишуть переважно українською мовою, правда інколи для передачі всіх почуттів використовують іншомовні слова...
 
Познайомились хлопці навесні 2005 року. "Ми входили усі до одної на той час найбільшої в Тернополі реп-тусовки але, з часом, вона розпалася а ми здружились і почали працювати!" - каже Роман (Будун). Тоді ж i вирішили робити музику у стилі реп. Одною умовою було працювати для душі, а не під чиїсь смаки, тому колектив інколи змішує стилі, експериментує з джазом і соулом. Взагалі хлопці не визначають свій стиль як, чистий реп "Ми робимо музику для себе , і якщо комусь це подобається - це для нас найбільше задоволення" - коментує учасник гурту Юра (Сфінкс).
 
Музику в команді створює Юра (Сфінкс) та Андрій (Трек), а тексти пишуть усі учасники гурту. "За цей час -- кажуть хлопці - дуже багато сперечаємось тому що в кожного своя думка про суть пісні, кожен її виражає по своєму, але згодом все рівно доходимо до спільної думки, так і повинно бути".
 
Свої репетиції хлопці проводять в домівках учасників команди тому що для цього їм не потрібно особливого приміщення, "Знакам Обмеження" вистачає комп'ютера, хорошого софта і мікрофона. Кожний виступ залишає неповторні спогади в пам'яті команди, а також це завжди якісь нові знайомства. "Найчастіше ми пригадуємо фестиваль в Хмельницькому Велич СловаNo.2, -- пригадують хлопці, -- Недосвідчені, молоді. Тоді ми навіть не розраховували на якісь місця, адже у конкурсі брали участь досвідчені і хороші виконавці. Проте суді відали перевагу нам". 

 

Аудио 

 

 

Знаки Обмеження - Чiтко) 

 

 

 

Знаки Обмеження - Безсоння 

 

 

 

Фото 


 

 
На сайте arredo.ua вы можете увидеть качественные и недорогие итальянские кухни. Огромны выбор, постоянное обновление продукции.
 
 

 

Добавить комментарий

Если Вы не зарегистрированы на сайте - рекомендуем Вам пройти процедуру регистрации. В этом случае Ваши комментарии будут публиковаться сразу, без предварительной проверки с нашей стороны, и без необходимости вводить защитный код!

Защитный код
Обновить

последние комментарии

статьи

блог