obnovi  


Хочу ЩЕ!
4.45 из 5
Свій день народження гурт Хочу ЩЕ! відзначає 21 лютого  2008 року.  Порівняно  молoдий, але вже популярний серед української молоді гурт виконує пісні у стилі альтернативний хіп-хоп. У головному складі гурту перебуває 4 особи: МС Shylik, MC Vac, Dj.Terry Mutiny, а також вокалістка Bebichka, яка доповнює усі твори своїм чарівним голосом, але цим не обмежується кількість осіб, які працюють в команді гурту. Окрім цього Хочу ЩЕ! - це також:Таша Вербова (менеджер гурту, саунд-дизайнер продакшн студії Music Hall, лейбли - Boredom Product и Total wipes prod), Віктор Грудаков (веб-дизайнер, ведучий на радіостанції "Стрий FM"), Liena Dee  (професійна фотограф з Тернополя), mr.Boo (основний бітмейкер), L.J.S (бітмейкер, USA, New York). 

 
 
Гурт Хочу ЩЕ! - молодий, але вже відомий гурт на території України, який уже встиг виступати на одній сцені з такими преставниками українського шоу-бізнесу: "Скай", "Брати Карамазови", "Мурени" та інші. Учасники і призери масштабних всеукраїнських і міжнародних проектів, таких як: 
  
 
 
"Передзвін століть", 2009 (БілаЦерква). (за участі: Скай, Хочу ЩЕ!, Мурени, Брати Карамазови, Bahroma та ін.) 
"Art-Bomb 2", 2009 (Харків). (Хочу ЩЕ!, Sunny MC, Other Way, RapMakers та ін.)
"На долю майбутньої нації", 2008-2009 (Львів). (Л,Ясінська, Хочу ЩЕ!, Н.Карпа, Кожному Своє та ін.)
 
 
"Последняя битва года", 2009 (Кривий Ріг). (Лион, Тас Хапо, MC Logic, Хочу ЩЕ!, R.T.3, True Clan, Точка зору та ін.) 
 
 
   
Хедлайнери міжнародного фестивалю по Brake Dance - "Open Street Dance" (Україна, Польща, Росія, Білорусія) і автори однойменного гімну бі-боїв для цього фестивалю "Open Street Dance", який отримав багато радіоротацій. 
 
 

Учасники серії вечірок і благодійних і конкурсних марфонів: "RAP vs AIDS", "Djuice music drive", "Стіна", "ТеRAP!я", "Rap, Hip-Hop & R'n'B" і т.д. 
У грудні 2009 року гурт Хочу ЩЕ! взяв участь у всеукраїнському турі "Протест" разом з командами та МС: GP Ministry, 9K, 4JL, Доккі Док, Shake MC та інші.
 
 

Пісні гурту Хочу ЩЕ! потрапили у формат ротацій радіостанцій: "Ялта", "Львівська хвиля", "Стрий FM", "Твоє радіо", "EKO radio", "Люкс FM", а також в перелік найякіснішої музики теле-радіо проекту "navsi100.com". Гості багатьох масових і корпоративних заходів по території усієї України, учасники телепроектів "waZZZap.TV" і "Smile TV".
 
 
 
У грудні 2009 - січні 2010 року відбувся проект "Мандариновий бум", в рамках якого відбулися радіоротації різдвяно-новорічного треку "Мандаринка" на більш ніж 10-ти радіостанціях України, включаючи: "X-mas Radio", "Радіо М", "Еко-Радіо", "Радіо Незалежність.
 
 

В кінці 2009 року гурт Хочу ЩЕ! розпочав тісну спрівпрацю з компанією "Burton Cinema",яка незабаром потішить шанувальників україномовного хіп-хопу, якісно новим продуктом.
 
 

Своїх шанувальників, гурт Хочу ЩЕ! має у Харкові, Києві, Дніпропетровську, Львові, Одесі, Ялті, Білій Церкві, Тернополі, Івано-Франківську, Черкасах, Чернівцях, Стрию, Ужгороді та в інших містах. Дружні відносини гурту Хочу ЩЕ! склалися з багатьма молодими, а також досвідченими гуртами та виконавцями з різних куточків нашої мальовничої України. Гурт працює над випуском свого першого альбому, першого кліпу і розробкою офіційного сайту. 
 
 
 
 
Аудио 
 
 
 
 

 
 

 
Хочу ЩЕ! & Miss MC - Сила слова (John, MTC dj's instr.) 
 
 
 
Фото 
 
 
 

 

Комментарии  

#1
Gaz 10 Января 2010
Попсовенько, а так ниче
#2
Иннеса 10 Января 2010
Классно, очень понравилось!!!
#3
Made UP rap 12 Января 2010
Очень классная группа. Много о них слышал.
#4
Quant 12 Января 2010
Очень качественно
#5
Марта 13 Января 2010
Вау, крутая группа! На украинском тоже красиво звучит хип-хоп
#6
Wolk 01 Марта 2010
Хорошая музыка VAC так держать

Добавить комментарий

Если Вы не зарегистрированы на сайте - рекомендуем Вам пройти процедуру регистрации. В этом случае Ваши комментарии будут публиковаться сразу, без предварительной проверки с нашей стороны, и без необходимости вводить защитный код!

Защитный код
Обновить

последние комментарии

статьи

блог