obnovi  


Благодійна вечірка «Хіп-хоп заради життя». Пiдсумки
3.67 из 5
Благодійна вечірка «Хіп-хоп заради життя» з нагоди дня народження гурту Хочу ЩЕ! принесла Ані Підпалюк допомогу у вигляді більш, ніж 10 000 гривень !!!

6 березня у клубі «Picasso» відбулася благодійна вечірка «Хіп-хоп заради життя»  для Ані Підпалюк з нагоди дня народження гурту Хочу ЩЕ! Нагадаємо, що Аня – це талановита 9-ти річна дівчинка, якій необхідне проведення дорогої операції в Німеччині на сечовий міхур та пересадка нирки.
 
Вечірка відбулася за підтримки Посла Миру в Україні Євгена Капліна. Благодійний захід відвідало більш, ніж 200 осіб, а загалом до акції, яку організувала команда гурту Хочу ЩЕ! долучилося близько 1000 небайдужих людей. Серед поважних гостей, які були присутні 6 березня в клубі “Picasso” слід згадати пані Катерину Садову. Цікавою концертною програмою усіх гостей забезпечили кращі хіп-хоп колективи Західної України: Хочу ЩЕ!, RCLAN, Титри, ALCO Brothers, 9К, Доккі Док та Shake MC, Miss MC та Nicko, Про100Марк. Також на вечірці усіх здивували своїми шоу-програмами команда трейсерів «Lviv Motion» та команда бі-боїв «West Da Crew», а чудовий музичний вечір гостям подарували Dj.T-One та Dj.Terry Mutiny (Хочу ЩЕ!).

В кінці вечірки Посол Миру та команда Хочу ЩЕ! передали мамі Ані – пані Оксані 10688 грн., які були зібрані під час акції, після чого на усіх присутніх чекав солодкий частунок з нагоди дня народження гурту. Організатори висловлюють подяку усім, хто підтримав акцію:

- Львівська міська рада.
- компанія Soft Serve
- Студентська рада Львова
- нічний клуб "Picasso"
- аудіокомпанія «Ліда»
- STAR promo group
- мережа кінотеатрів «Кінопалац»
- солодкий партнер ПП «Степанків»
- Львівська державна телерадіокомпанія компанія
- аудіокампанія «Люксен» ( «M-FM», «Наше Редіо», «Gala Radio», «Kiss FM»)
- телерадіокомпанія «Люкс»
- Z.I.K.
- меценат С.Уваров
- аквапарк «Пляж»
- молодіжна організація "ПРОЛІСКА"
- хіп-хоп портал HIPHOP.in.UA
- перший західноукраїнський бренд одягу у стилі хіп-хоп "4Elements" 
- аквапарк «Пляж»
 
 
 
 
- студенти та викладачі географічного факультету ЛНУ ім.І.Франка
 
- студенти та викладачі географічного факультету ЛНУ ім.І.Франка
- бюро технічної інвентаризації
- комунальне підприємтсво «Львівелектротранс»

Нажаль і ця сума є недостатньою для проведення операції. Ані досі необхідна фінансова допомога. Команда гурту Хочу ЩЕ! звертається до усіх небайдужих про допомогу для дівчинки. Кожна хвилина важлива і чим дальше відтерміновується дата проведення операції. Якщо Ви можете допомогти або знаєте когось, хто це може зробити, телефонуйте за номером: 067-714-88-41, 093-740-42-97. Дякуємо!
Обновлено ( 15.03.2010 14:36 )
 

Добавить комментарий

Если Вы не зарегистрированы на сайте - рекомендуем Вам пройти процедуру регистрации. В этом случае Ваши комментарии будут публиковаться сразу, без предварительной проверки с нашей стороны, и без необходимости вводить защитный код!

Защитный код
Обновить

последние комментарии

статьи

блог

© 2009 - 2010 HIPHOP.in.UA | Использование материалов сайта разрешено только при активной ссылке на HIPHOP.in.UA