obnovi  


"Подвійний удар" - реліз треків "Україна" та "Ідеальний злочин" від гурту Хочу ЩЕ!
4.43 из 5

Нарешті слухачі гурту Хочу ЩЕ! мають нагоду почути зовсім нову версію однієї з перших їхніх пісень - "Україна". Перша "не зовсім якісна" версія була випущена на початку 2008 року, але вже тоді за мелодійність і глибину слів її полюбили сотні слухачів. На вулиці 2010 рік... супер мелодійна новинка від Хочу ЩЕ! Beats, нові скрейтчі від діджея гурту - Terry Mutiny буде до смаку кожному музичному гурману. 

 

Гурт Хочу ЩЕ! популяризує цієї піснею україномовний хіп-хоп, показує милозвучність української мови, а також надіється на те, що ті люди, які ще не відкрили в собі царинки української душі - відчують в собі це тепло.

 

Чому "подвійний удар"? Тому що в додаток до пісні "Україна" для усіх українських слухачів презентується абсолютно свіжий трек від Хочу ЩЕ! - "Ідеальний злочин". Про що він? Дізнатися ви зможете прямо зараз, просто послухавши композицію =)

 

 

 

 

 

Хочу ЩЕ! - Україна 

 

 

 

Хочу ЩЕ! - Ідеальний злочин 

 

 

 

 
{odnaknopka}
 

 

Обновлено ( 19.06.2016 16:51 )
 

Добавить комментарий

Если Вы не зарегистрированы на сайте - рекомендуем Вам пройти процедуру регистрации. В этом случае Ваши комментарии будут публиковаться сразу, без предварительной проверки с нашей стороны, и без необходимости вводить защитный код!

Защитный код
Обновить

последние комментарии

статьи

блог

© 2009 - 2010 HIPHOP.in.UA | Использование материалов сайта разрешено только при активной ссылке на HIPHOP.in.UA