obnovi  


Кедр на Ливані
4.79 из 5

 

Краткая биография: 

 

Реп я почав читати десь приблизно в 2000 році, до цього я танцював брейк в команді Fashion Crew. Також намагався і малював графітті переважно у себе на районі, " Страшній і злій " Борщагівці. Десь приблизно в 2001 році я повстав перед вибором яким із трьох елементів хіп-хопу мені займатись надалі. І тоді мною був обраний музичний шлях, і я приєднався до Илюхи із команди здається якщо я не помиляюсь Суїцид. Нами була створена команда Fashion Poetry, під ціює назвою ми і почали виступати та існувати. 

За рік до цього і ми познайомились із молодіжним центром " Скважина". "Скважина" - була христянська організація яка допомогала такій як ми талоновитій молоді в реалізації своїх талантів. Ми почали активно виступати на "Скважині" і тим самим підвищувати свій рівень, поступово до організації почали приєднуватися інші такі як ми молоді каманди не тільки з усього Києва но навіть і із України. Вісх вабила можливість безкоштовно виступати на акціях які проводила ця організація. 

Потім в нашому житті зявився "Хіп-Хоп центр". Це була спроба зробити в Україні перший професійний Хип-Хоп лейбл. Так сталося що ми були одні із перших хто потрапив до цьога лейбла. Цей лейбл почав робити профісійні збірки із талоновитими реп виконавцями, і розповсюджувати їх по всій Україні. На базі цього лейбла ми почали записувати свій альбом. Не хочу хвалитися але також я думаю що буде і не справедливо якщо не на пишу про те що в силу різних обставин наша команда Fashion Poetry на той час набула певної популярності.  

 

Представляем вам его альбом

 
Треклист: 
1. Вступ
2. Цей світ загублений
3. Стомлені очі змучені душі
4. Хвора нація
5. Соціальний наркотик
6. Рай
7. Чому чоловік не плаче?
8. Звертання до людей сильних світу цього
9. Небеспечно і оманливо
10. Мов вітер на полі чи сніг на долоні
11. Бог мій
12. Про Хіп-Хоп
13. Я дякую тобі
14. Закінчення
 
 
 
 

Комментарии  

#1
Adri 21 Января 2010
Щас качнем, заценим
#2
Смок 21 Января 2010
Скачал, неплохо, есть хорошие треки

Добавить комментарий

Если Вы не зарегистрированы на сайте - рекомендуем Вам пройти процедуру регистрации. В этом случае Ваши комментарии будут публиковаться сразу, без предварительной проверки с нашей стороны, и без необходимости вводить защитный код!

Защитный код
Обновить

последние комментарии

статьи

блог

© 2009 - 2010 HIPHOP.in.UA | Использование материалов сайта разрешено только при активной ссылке на HIPHOP.in.UA