obnovi  


"Інший ЗаХХід" - хіп-хоп збірник
4.20 из 5

Перш за все хотілось би вам розказати про наш збірник який носить символічну назву "Інший ЗаХХід"...Ідея створити збірник львівського хіп-хопу виношувалась досить тривалий час, але це були лише ідеї...20 грудня,як деякі люди знають, у Львові пройшов фестиваль "Протест" в рамках Всеукраїнського туру.Багато для кого цей фестиваль відкрив іншу сторону хіп-хопу, хіп-хоп без матів, присутності наркоти, алкоголю і розпусти, хіп-хоп який базується на Єдності, Повазі, Мирі і Любові! Багато людей які займають хіп-хопом у Львові, загорілись цією ідеєю.І через тиждень після "Протесту" Steel’ом (учасником 9К та головним ідеологом диску) та Shake MC(персонажем який першим підтримав ідею) були організовані збори всіх бажаючих прийняти участь у збірнику, де згодом обрали найкращих учасників, назву збірника, тематику треків, напрямок руху і те, що ми хочемо показати цим збірником широкому загалу слухачів. 

Двигун запрацював і підшипники почались крутитить, і чесно кажучи, коли такий механізм запущено, його важко зупинити, бо він ще довгий час буде працювати по інерції.Отже все закрутилось, закипіло, заварилось.Кожен з учасників прикладав максимальну порцію зусиль зі своєї сторони заради загальної мети.Це були люди, в яких ярко горіли очі в розумінні того, що вони роблять.Напевне буде доречно згадати цих всіх учасників обєднання "Інший ЗаХХід", а саме: 9К(9-й Калібр), Shake MC, DonDeVito & Sitik, RIZUPS, Raplika, West G & Іріш Нікола, T.DEN, Хочу ЩЕ!, Т3(Титри), Young Gato, Docky Doc, QUANT, Вова Зі Львова. Вневдовзі було записане інтро "Інші Правила" на якому прийняли участь майже всі учасники проекту, получився досить крутий трек, який кожен може почути в інтернет-сітях для уявлення про наш збірник.На збірнику ви почуєте 14 відбірних треків, по одному треку від кожного з учасників, які виражають наші думки,якими ми показуєм, що хіп-хоп може бути ІНШИМ, що хіп хоп - це не наркотики,купа матів,бухла і розпусти.Це будуть різнопланові треки, від баунсу і дьорті саусу до хардкору і лірики.Хіп-Хоп у Львові є, і це правильний хіп-хоп, і наш збірник доказ цьому!Також варто згадати людей і організації які допомогли нам в організації проекту: "STAR PROM" promo group - допомога в друці дисків і взагалі в тому, що збірник став реальністю, організації піар-компанії і презентацій платівки по містах західної України, Львівська Міська Рада - надання приміщень на пресконференції і "бігбордів" для якнайуспішнішої реалізації піар-компанії збірника, компанію "Нуга Бест" головного спонсора диску та особисто директора її західного регіону Василія Горобця, всіх бітмейкерів,дизайнерів,МС і просто близьких по духу людей які допомогали всім чим могли, а подекуди і більше своїх можливостей.І ми зробили це,кожен бажаючий зможе оцінити плід нашої роботи придбавши ліцензійну платівку "Інший ЗаХХід",або відвідавши одну із запланованих презентацій платівки в містах західної України і можливо навіть за межами її.

 

 

 

Замовити платівку в будь-яку точку України можна за телефоном: 0930398073 – Андрій (Shake MC)

 

Наразі заплановано презентації платівки в таких містах як:

20 березня - Львів

10 квітня - Луцьк

24 Квітня - Тернопіль

Якщо буде бажання і можливості,то презентація буде проведена і в інших містах України.

 

Треклист:

01. Intro - Інші правила

02. QUANT - Весна Прийде

03. 9К - Індустрія

04. Хочу ЩЕ! - Open Street Dancе

05. RIZUPS - Куди ми йдемо

06. Shake MC - Стрибай Вверх(feat Mr.Boo from Хочу ЩЕ!)

07. Docky Doc - Моя Музика

08. DonDEVito & Sitik - Холодний майк

09. Титри(Т3) - Не Такі Як Інші

10. T.DEN - Час

11. West G - Ми змiнемо свiт(feat. Iрiш Нiкола)

12. Raplika (DeWolf & MC Shock) - По-приколу

13. Young Gato - Людям треба шоу

14. VovaZiLvova - Дух Заходу(feat. DaHok & 4FRONT) 

 

Промо-трек Інший ЗаХХід - Інші Правила 

 

 

 

 

 

..........................................................................................................................................................................................................................................

Качественные и недорогие металлопластиковые окна. Очень широкий выбор, рекомендую. 

 

Комментарии  

#1
Пилот 05 Марта 2010
Интруха ниче такая вроде
#2
Смок 05 Марта 2010
Неплохо, раз скачать нельзя, вы б в какойто интернет-магазин бы его запихнули, чтобы по максимум удобства, а то звонить както…
#4
Антонио 06 Марта 2010
Неплохой трек, украиноязычный рэп поднимается, это радует
#5
Женя 08 Марта 2010
Хорошая идея
#6
М.І. 15 Марта 2010
"Хіп-Хоп у Львові є, і це правильний хіп-хоп.." - це явно не підходить для характеристики цієї збірки. Збірник цей - поп-музика. Хто слухає справжню рапачину, той це зразу зрозуміє). В рецензії ви пишете, що треки на збірнику демонструють, що.. цитую: "хіп-хоп може бути ІНШИМ, що хіп хоп - це не наркотики, мат, бухло і розпуста." Абсурд якийсь! Лише лохи (такі, як ви і ваш хедлайнер-лох Вова зі Львова) будуть слухати таку лажу. Раджу вникнути в реп-культуру щоб бути в темі, інакше укр.реп так і залишиться селом.
#7
Поляк 15 Марта 2010
Який нах вова??? нах він на тому збірнику???
#8
Funki 16 Марта 2010
чесно скажу - скачаю. але якщо сподобається - обовязково замовлю!..)
#9
Чіва 21 Марта 2010
Крутий ,треканчік , а то все кал якийсь парні маладца … працюйте далі … робіть волюм два!!!

Добавить комментарий

Если Вы не зарегистрированы на сайте - рекомендуем Вам пройти процедуру регистрации. В этом случае Ваши комментарии будут публиковаться сразу, без предварительной проверки с нашей стороны, и без необходимости вводить защитный код!

Защитный код
Обновить

последние комментарии

статьи

блог

© 2009 - 2010 HIPHOP.in.UA | Использование материалов сайта разрешено только при активной ссылке на HIPHOP.in.UA