obnovi  


Алан і Самозахист - Слухацькі гасла
5.00 из 5
 
Наприкінці минулого року  AЛАН і САМОЗАХИСТ презентували фіт під назвою «Слухацькі гасла», де в одній думці й ідеї поєднуються дві різні сторони України, два різних стилі, дві різні мови.
 

Malysh (САМОЗАХИСТ): "Так буває, що люди, котрим небайдужий хіп-хоп знаходять однодумців навіть за сотнями кілометрів. Самозахист завжди намагається нести, щось більше аніж набір слів, що виливається шумом в колонках. Так було в 2009, коли вийшов наш дебютний альбом «Загублені у натовпі» так є і зараз, коли вже презентували свій другий том «САМОЗАХИСТ – Різкість(2010). Головне, щоб все йшло від душі, посили, що несуть гірку правду, добро та мир. Цих принципів притримуємось і зараз.

Познайомились з ALANом досить випадково. Збирався на фест до Харкова і написав, Толіку, що їду в їхнє славне місто. Він запропонував зустріч. Поспілкувавшись побачили, що багато спільного маємо в розумінні підходу до творчості та загалом становища хіп-хопу в нашій країні. Ситуація досить складна і щоб щось змінити, потрібні кроки, що виведуть хіп-хоп з прірви до розвитку. Ми тоді домовились, що напишемо трек, акцентуючи увагу на проблемах, котрі існують і кроки, що потрібні, на нашу думку для їх вирішення. Трек написали українською.

Доречі Самозахист вже не вперше своїми спільними роботами показував, що російськомовні МС також можуть читати українською, так були треки з Клинически мертвыми, Свой, Витамин, Рид а ось тепер і ALAN.

Зовсім недавно вийшов новий альбом ALANа "Три аккорда", одним з треків якого і стала наша спільна робота «Слухацькі гасла», що показує, що для розвитку потрібно змінити відношення слухачів до виконавців своєю підтримкою та розповсюдженням інформації, а також самих виконавців щодо шляхів свого розвитку. Як нам це вдалося, вирішувати вам…". 

Щоб ще більше достукатися  до слухача хлопці вирішили відзняти кліп, презентація якого й відбувається сьогодні. 

 
 
 
{odnaknopka}  
 
 
Рекомендуем посетить интересный сайт Autokolesa - купля продажа автомобилей. Там вы найдете множество интересных предложений
 
 
 
 

Добавить комментарий

Если Вы не зарегистрированы на сайте - рекомендуем Вам пройти процедуру регистрации. В этом случае Ваши комментарии будут публиковаться сразу, без предварительной проверки с нашей стороны, и без необходимости вводить защитный код!

Защитный код
Обновить

последние комментарии

статьи

блог

© 2009 - 2010 HIPHOP.in.UA | Использование материалов сайта разрешено только при активной ссылке на HIPHOP.in.UA