obnovi  


HighWay - Звалюю
5.00 из 5
 

Опісля тривалої перерви гурт "HighWay" випустив кліп - на пісню "Звалюю".

Відеороботу поставлено в динамічному, стьобному стилі. Вона змальовує нам недолугі потуги "ліричного героя" втікти від нескінченних буднів цього сірого світу, від проблем, що його оточують... 


Людині, яка перебуває "у центрі подій", хронічно не щастить; герою трапляються самі обломи: робота дістала, гроші закінчилися... до нього постійно доколупуються якісь люди, всі від нього чогось хочуть. Він, натомість, просто мріє звалити від цих всіх проблем і банально "поквасити" і погульбенити на вечірці... Відтак він малює собі власний світ, який, звіно ж, не має нічого спільного з тією реальністю, що його оточує.

Саме бажання "погульбенити" лишається єдиною віддушиною головного героя. Його світ - це те, куди він тікає сам від себе... Стопудово - всі ми побачимо у цьому кліпі себе!

 

  

 
 
 

Здесь comfortdeluxe.com.ua вам помогут сделать качественный дизайнерский  ремонт квартир  по доступной цене. Высокий уровень работ.

 

Добавить комментарий

Если Вы не зарегистрированы на сайте - рекомендуем Вам пройти процедуру регистрации. В этом случае Ваши комментарии будут публиковаться сразу, без предварительной проверки с нашей стороны, и без необходимости вводить защитный код!

Защитный код
Обновить

последние комментарии

статьи

блог

© 2009 - 2010 HIPHOP.in.UA | Использование материалов сайта разрешено только при активной ссылке на HIPHOP.in.UA