obnovi  


HighWay - Падаєм вниз
5.00 из 5
  

Гурт «HighWay» створив кліп нa пісню «Падаєм вниз». Він виглядає геть нетипово: чорно-білі зйомки просто неба загадкових «постапокаліптичних» пейзажів, снігові замети та лютий мороз.

 

" «HighWay» відзняв кліп на пісню «Падаєм вниз». Він виглядає геть нетипово: чорно-білі зйомки просто неба загадкових «постапокаліптичних» пейзажів, снігові замети та лютий мороз. Основна ідея відео -- стосунки, які забрали в тебе багато часу і зусиль, але ось раптом ти починаєш розуміти: це не те, чого ти прагнув і шукав. Метафоричність кліпу можна пояснити так: ви купляєте квитки на хибний рейс, який виявляється геть «не тим» - утім, як і самі стосунки. Ваш літак входить у страшне піке і несеться до землі... Хочеться повернути все назад, але вже пізно."

 

Основна ідея відео – стосунки, які забрали в тебе багато часу і зусиль, але ось раптом ти починаєш розуміти: це не те, чого ти прагнув і шукав. Метафоричність кліпу можна пояснити так: ви купляєте квитки на хибний рейс, який виявляється геть «не тим» - утім, як і самі стосунки. Ваш літак входить у страшне піке і несеться до землі… Хочеться повернути все назад, але вже пізно. 

 

Величезна подяка: Молодому радіо (molode.com.ua), Юліані Ситник, Богдану Ковальчуку, Маряні Тимцунік, Ігору Костюку, Васі Кулаку .

Це близькі люди без допомоги і підтримки яких, ми б не змогли відзняти це відео.

Також вдячні усім близьким і рідним, за вашу любов і віру!

Приємного перегляду!

Режисер: Андрій Приймаченко.

 

 
 
Новости партнеров:
... Вы хотите взять кредит под залог автомобиля? Рекомендуем отличный автоломбард www.credit24.kiev.ua. На сайте Вы сможете найти всю подробную информацию об условиях. Индивидуальный подход к каждому клиенту.
 

Добавить комментарий

Если Вы не зарегистрированы на сайте - рекомендуем Вам пройти процедуру регистрации. В этом случае Ваши комментарии будут публиковаться сразу, без предварительной проверки с нашей стороны, и без необходимости вводить защитный код!

Защитный код
Обновить

последние комментарии

статьи

блог

© 2009 - 2010 HIPHOP.in.UA | Использование материалов сайта разрешено только при активной ссылке на HIPHOP.in.UA